O NÁS

"Umeniu netreba rozumieť, umenie treba cítiť".


Kurátorka a galeristka Ľudmila Pašková od roku 2010 úspešne organizuje výstavy a medzinárodné sympóziá na území SR a ČR.

Vytvorila projekt "OFFICE GALLERY" , ktorého hlavnou myšlienkou je prinášať umenie do moderných administratívnych priestorov a tak bližšie k ľudom.

Vplyv umenia na pracovné prostredie je žiaľ dnes často podceňovaný, ako vysvetľuje Ľ. Pašková "Som presvedčená, že obrazy a sochy vsadené do pracovného prostredia pozitívne vplývajú na ľudí - nie len na ich náladu, ale aj na výkon - a zároveň pomáhajú medzi nimi otvárať dialóg". Milovníčka moderného umenia Ľ. Pašková zastupuje početné množstvo uznávaných slovenských a českých výtvarníkov.

Výber vhodných exponátov pre konkrétne pracovné priestory prebieha podľa p. Paškovej síce jednoducho, ale nie je náhodný: "Neustále sledujem tvorbu výtvarníkov a nakoľko mám fotografickú pamäť, ihneď po návšteve nových administratívnych priestorov, kde vzniká projekt "OFFICE GALLERY", viem presne, ktoré diela korešpondujú s interiérom, ale hlavne s charakterom tej danej spoločnosti."

Viac o projekte OFFICE GALLERY: www.amymon.sk

Prečo je výtvarné dielo dobrou investíciou? Lebo z Vás robí nesmrteľných🙏 Ako? Dielo, ktoré Vás osloví a kúpite si ho, žije s Vami po celý Váš život. Vaše deti a príbuzní ho registrujú v spojení s Vami. Keď sa pominiete, dielo ostáva a pre vašich blízkych aj spomienka na Vás pri pohľade naň. Viem, že tu nebudeme naveky, ale stopu môžeme zanechať. Kúpte si dielo a stanete sa nesmrteľní😇.  Ľudmila Pašková galeristka a kurátorka